Lokalita

Lokalita Sadová je součástí brněnské městské části Královo Pole a nachází se na kopcích mezi Královým Polem a Soběšicemi.

Jižně orientované svahy nabízí nádherný výhled na panorama města a celodenní oslunění bytů ještě zvyšuje atraktivitu prezentovaného domu.

Sadová je území jako stvořené ke klidnému bydlení, odpočinku a relaxaci. Množství zeleně – lesů, zahrad, sadů, ale i vodních ploch je protkáno sítí lesních stezek a cyklotras. Ve vzdálenosti pouhých 2 km od místa výstavby ve směru na Soběšice se nachází Myslivecký klub Hubert společně s vyhlášenou Střelnicí Soběšice, kde působí i olympijský vítěz z Pekingu 2008 David Kostelecký.

Ve vzdálenosti necelých 8 km se nachází oblíbený Jezdecký areál Panská lícha, mezi další možnosti volnočasových aktivit patří např. Golfový resort Kaskáda ve vzdálenosti necelých 15 km (u Kuřimi).

Ulice Kociánka, která lokalitu protíná, je spojnicí mezi Sadovou a centrem Brna (ve vzdálenosti 250 m od místa výstavby se nachází zastávka MHD), a zároveň se jedná o výchozí trasu do turisticky oblíbených destinací Moravského krasu a Drahanské vrchoviny.

Projekt BRNĚNSKÉ TERASY svým charakterem a atraktivitou lokality nabízí nadstandardní, velmi klidné a příjemné bydlení, a proto věříme, že jej jeho budoucí obyvatelé ve všech jeho ohledech ocení.

Lokalita

Lokalita Sadová je součástí brněnské městské části Královo Pole a nachází se na kopcích mezi Královým Polem a Soběšicemi. Jižně orientované svahy nabízí nádherný výhled na panorama města a celodenní oslunění bytů, což ještě zvyšuje atraktivitu prezentovaného domu.

Sadová je území jako stvořené ke klidnému bydlení, odpočinku a relaxaci. Množství zeleně – lesů, zahrad, sadů, ale i vodních ploch je protkáno sítí lesních stezek a cyklotras.

Objevte více